Bővülő csapatunkba

SOLUTION SALES

munkatársat keresünk.

Főbb feladatkörök:

  • gyártókkal (beszállítókkal) történő kapcsolattartás angol nyelven, írásban és szóban is,
  • saját gyártók képviselete, akikkel nem csak operatív, hanem vezetői szinten is együtt fogsz dolgozni,
  • mérnökcsapatunkkal történő kapcsolattartás a sikeres ajánlattétel érdekében,
  • kapcsolattartás a kiemelt ügyfelek, integrátor partnerek hasonló pozícióban lévő munkatársaival
  • tanácsadás, komplex projektek, tender árajánlatok előkészítése
  • gyártói riportok (heti, havi forgalmi kimutatások) elkészítése (asszisztensek segítségével)
  • gyártók felé rendszeres forgalmi és üzleti tervek készítése
  • együttműködés a marketingosztállyal:
    • a kezelt termékkörhöz kapcsolódó marketing tevékenység támogatása,
    • gyártói publikációk alapján magyar nyelvű publikációk előkészítése,
    • rendezvények, tréningek szervezésében közreműködés,
    • e-learning rendszerünkben a gyártói újdonságokról előadás elkészítése, közreműködés.

Elvárásaink:

  • Angol nyelv megbízható, minimum középfokú ismerete (napi szintű angol nyelv használat szükséges a munkavégzés során, elsősorban írásban, de esetileg szóban is pl. Teams vagy más videokonferencia platformon)
  • Üzleti beállítottság, tárgyalási készség
  • Projektmenedzsment és csoportmunka képesség
  • Irodai szoftverek készség szintű ismerete/használata (MS Office, Outlook, Teams)

A kiválasztáskor előnyként értékeljük:

  • felsőfokú angol nyelvtudást,
  • gazdasági vagy műszaki diploma,
  • kereskedelmi és/vagy műszaki (IT, villamosmérnöki) végzettség,
  • minimum 3 év releváns gyakorlati tapasztalat,
  • az alábbi területek minél mélyebb ismerete előnyt jelent az elbíráláskor: Gyengeáramú hálózatok, aktív hálózati eszközök (switch, router, wireless, stb.), IT biztonsági megoldások (tűzfalak, vírusszűrés, mailszűrés stb.),
  • a fenti területeken megszerzett gyártói és/vagy gyártófüggetlen minősítések, végzettségek,
  • hálózatos és biztonsági technológiák átfogó ismerete,
  • széleskörű személyes kapcsolatrendszer a fenti piaci szegmensek valamelyikében.

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, változatos és érdekes munka,
  • heti egy Home Office munkanap (a próbaidő lejártát követően),
  • normál munkavégzés H-P 8:30-17:00 között,
  • a munka és a magánélet egyensúlya megvalósítható,
  • versenyképes, tapasztalattal arányos fizetés (alapbér + éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, notebook, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása),
  • sikeres, elhivatott és vidám csapat,
  • nyugodt, kellemes munkakörnyezet.

Miért jó nálunk lenni?
  • mentori programunkkal támogatjuk fejlődésedet,
  • kellően kicsik vagyunk ahhoz, hogy a személyes egyediséget figyelembe tudjuk venni,
  • kellően nagyok vagyunk ahhoz, hogy 18 éve stabilan működjünk,
  • heti egy Home Office munkanap, egyéni igények figyelembe vételével,
  • másoddiplomás képzésedre heti egy napot biztosítunk (megegyezés esetén),
  • nálunk nem fogsz unatkozni :), minden ügy más.

Munkavégzés helye:
1047 Budapest, Váci út 71.

Pályázatok elbírálásának menete:
A Pályázatok elbírálása a beérkezésük után folyamatos. A pályázat beérkezéséről emailben visszajelzünk a jelentkezőknek.
Előre láthatóan három körös elbeszélgetés várható.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Magyar