A RelNet Kft. informatikai biztonsági és hálózati termékek nagykereskedelmével és műszaki támogatásával foglalkozó, 2004-ben alapított magyar tulajdonú vállalkozás, amely a maga szakterületén a domináns piaci szereplők közé tartozik. Az általunk forgalmazott technológiák felhasználói jellemzően közép- és nagyvállalatok, országos hatáskörű államigazgatási szervek. További információ a cégről a https://relnet.hu/ oldalon található.

Bővülő csapatunkba munkatársat keresünk az alábbi állás betöltésére

TERMÉKMENEDZSER

Miért jó nálunk lenni?

  • Mentori programunkkal támogatjuk fejlődésedet
  • Kellően kicsik vagyunk ahhoz, hogy a személyes egyediséget figyelembe tudjuk venni
  • Kellően nagyok vagyunk ahhoz, hogy 18 éve stabilan működjünk
  • Heti egy Home Office munkanap, egyéni igények figyelembe vételével
  • Másoddiplomás képzésedre heti egy napot biztosítunk (megegyezés esetén)
  • Nálunk nem fogsz unatkozni :) minden ügy más

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos és érdekes munka
  • Heti egy Home Office munkanap (a próbaidő lejártát követően)
  • Normál munkavégzés H-P 8:30-17:00 között
  • Versenyképes, tapasztalattal arányos fizetés (alapbér + éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, mobiltelefon, notebook, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása)
  • Sikeres, elhivatott csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fejlődési irányok: nálunk a termékmenedzseri munkádban is fejlődhetsz, vagy ügyfélmenedzser irányba is továbbléphetsz

Főbb feladatkörök:

  • Gyártókkal (beszállítókkal) történő kapcsolattartás angol nyelven, írásban és szóban is
  • Mérnökcsapatunkkal történő kapcsolattartás a sikeres ajánlattétel érdekében
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelek, integrátor partnerek hasonló pozícióban lévő munkatársaival
  • Tanácsadás, komplex projektek, tender árajánlatok előkészítése
  • Árlisták karbantartása, gyártói promóciók lekövetése
  • Gyártói riportok (heti, havi forgalmi kimutatások) elkészítése (asszisztensek segítségével)
  • Gyártók felé rendszeres forgalmi és üzleti tervek készítése
  • Import szállítmányok szervezése és lekövetése (asszisztensek segítségével)
  • Együttműködés a marketingosztállyal:
    • a kezelt termékkörhöz kapcsolódó marketing tevékenység támogatása,
    • gyártói publikációk alapján magyar nyelvű publikációk előkészítése,
    • rendezvények, tréningek szervezésében közreműködés,
    • eLearning rendszerünkben a gyártói újdonságokról előadásra javaslattétel.

Elvárásaink:

  • Angol nyelv megbízható, minimum középfokú ismerete (napi szintű angol nyelv használat szükséges a munkavégzés során, elsősorban írásban, de esetileg szóban is pl. Teams vagy más videokonferencia platformon)
  • Üzleti beállítottság, tárgyalási készség
  • Projektmenedzsment és csoportmunka képesség
  • Irodai szoftverek készség szintű ismerete/használata (MS Office, Outlook, Teams)

A kiválasztáskor előnyként értékeljük:

  • Felsőfokú angol nyelvtudást
  • Gazdasági vagy műszaki diploma
  • Kereskedelmi és/vagy műszaki (IT, villamosmérnöki) végzettség
  • Minimum 3 év releváns gyakorlati tapasztalat
  • Az alábbi területek minél mélyebb ismerete előnyt jelent az elbíráláskor: Gyengeáramú hálózatok, aktív hálózati eszközök (switch, router, wireless, stb.), IT biztonsági megoldások (tűzfalak, vírusszűrés, mailszűrés stb.)
  • A fenti területeken megszerzett gyártói és/vagy gyártófüggetlen minősítések, végzettségek
  • Hálózatos és biztonsági technológiák átfogó ismerete
  • Széleskörű személyes kapcsolatrendszer a fenti piaci szegmensek valamelyikében

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő
  • Marketing, Média, PR

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfokú vagy felsőfokú kommunikációs szint

Munkavégzés helye:

1047 Budapest, Váci út 71.

Egyéb juttatások:

Negyedéves bónusz, SZÉP Kártya, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Pályázatok elbírálásának menete:

A Pályázatok elbírálása a beérkezésük után folyamatos. A pályázat beérkezéséről emailben visszajelzünk a jelentkezőknek.
Előre láthatóan három körös elbeszélgetés várható.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Magyar